fbpx

VÅRA ANLÄGGNINGAR:

Borås Viared

Elementgatan 8, 504 64 Borås

+46 (0) 33-25 70 70

+46 (0) 722-03 33 33

boras.viared@mrcap.com

Eskilstuna

Fagottvägen 1B, 633 47 Eskilstuna

+46 (0) 790-68 55 20

eskilstuna@mrcap.com

Göteborg Almedal/Mölndal

Skårs Led 3, 412 63 Göteborg

+46 (0) 31-40 59 30

+46 (0) 704-20 09 63

gbg.almedal@mrcap.com

Göteborg Sisjön

Hulda Mellgrens gata 9, 421 32

Västra Frölunda

+46 (0) 31-771 25 01

+46 (0) 735-19 22 22

gbg.sisjon@mrcap.com

Halmstad

Tillfälligt stängd pga byte av lokal

halmstad@mrcap.com

Helsingborg

Garnisonsgatan 13, 254 66 Helsingborg

+46 (0) 42-16 15 00

+46 (0) 705-27 02 34

helsingborg@mrcap.com

Jönköping

Österängsvägen 6, 554 63 Jönköping

+46 (0) 36-16 16 22

+46 (0) 735-16 16 70

 jonkoping@mrcap.com

Kalmar

Odalvägen 1, 392 43 Kalmar

+46 (0) 480-42 46 66

 kalmar@mrcap.com

Linköping

Södra Oskarsgatan 4C, 582 73 Linköping

+46 (0) 13 15 15 50

 linkoping@mrcap.com

Lund

Företagsvägen 1, 227 61 Lund

+46 (0) 46-32 00 20

bilgruppen.lund@mrcap.com

Malmö

Ny anläggning öppnar inom kort

Norrköping

Fjärilsgatan 51 B, 603 61 Norrköping

+46 (0) 11-13 19 00

norrkoping@mrcap.com

Skövde

Vasagatan 33B, 541 31 Skövde

+46 (0) 500-48 05 00

+46 (0) 735-96 11 56

skovde@mrcap.com

Stockholm Bromma

Karlsbodavägen 13G, 168 67 Bromma

+46 (0) 8-28 24 30

sthlm.bromma@mrcap.com

Stockholm City

Frejgatan 1, 114 20 Stockholm

+46 (0) 8-612 40 40

 sthlm.city.frejgatan@mrcap.com

Stockholm Haninge

Tillfälligt stängd pga byte av lokal

+46 (0) 8-777 62 00

+46 (0) 703-90 50 55

 sthlm.haninge@mrcap.com

Stockholm Nacka

Vikdalsgränd 1, 131 51 Nacka

+46 (0) 8-574 118 18

+46 (0) 707-49 80 00

sthlm.nacka@mrcap.com

Stockholm Sollentuna

Engelbrekts Väg 21, 191 62 Sollentuna

+46 (0) 8-354 355

 sollentuna@mrcap.com

Stockholm Täby

Propellervägen 4A, 183 62 Täby

+46 (0) 707-90 20 66

 sthlm.taby@mrcap.com

Stockholm Värmdö

Chamottevägen 10A, 134 40 Gustavsberg

+46 (0) 8-570 109 99

+46 (0) 707-19 10 49

sthlm.varmdo@mrcap.com

Sundsvall

Bergsgatan 122, 853 50 Sundsvall

+46 (0) 60-532 532

 sundsvall@mrcap.com

Uddevalla

Hogebergsvägen 3, 451 76 Uddevalla

+46 (0) 522-868 00

+46 (0) 768-02 03 65

 uddevalla@mrcap.com

Uppsala

Möllersvärdsgatan 12, 754 50 Uppsala

+46 (0) 18-13 83 00

+46 (0) 707-48 83 48

uppsala@mrcap.com

Varberg

Pollengatan 2, 432 48 Varberg

+46 (0) 340-74 04 04

 varberg@mrcap.com

Vetlanda

Bilgatan 1, 574 33 Vetlanda

+46 (0) 383-75 41 40

 +46 (0) 700-96 80 10

vetlanda@mrcap.com

Värnamo Bredasten

Bredastensvägen 2, 331 44 Värnamo

+46 (0) 370-497 77

+46 (0) 735161670

varnamo@mrcap.com

Värnamo Margretelund

Margretelundsvägen 2, 331 34 Värnamo

+46 (0) 370-497 77

+46 (0) 735161670

 varnamo@mrcap.com

Ängelholm

Metallgatan 12C, 262 72 Ängelholm

+46 (0) 431-260 70

+46 (0) 703-17 25 52

 angelholm@mrcap.com

Örebro

Salamandervägen 6, 702 36 Örebro

+46(0)739-82 41 42

+46(0)19-777 70 10

orebro.adolfsberg@mrcap.com

MrCAP Huvudkontor

Frejgatan 1, SE-114 20 Stockholm

info@mrcap.com

För att din användarupplevelse ska bli så bra som möjligt använder vi på mrcap.com cookies. Om du fortsätter att använda vår webbplats godkänner du användandet. Läs mer här.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close